VODÁCKÉ A TURISTICKÉ CENTRUM


NAŠE WEBY

VaTC Honza vodácká cestovní kancelář

Termoprádlo specializovaná prodejna značek Devold, Craft, Klimatex a Odlo.

Vodácké potřeby specializovaný obchod na vodácké a kempinkové potřeby

Půjčovna lodí na řekách Berounka, Sázava, Otava, Ohře a dalších řekách
Podmínky a pravidla
Provozovatel tohoto serveru je Vodácké a turistické centrum HONZA, s.r.o.. Vložením svých fotografií a textů poskytujete Vodáckému a turistickému centru HONZA, s.r.o. svá autorská práva na fotografie a texty na dobu neomezenou, za účelem propagace vodní turistiky a příslušného zájezdu, ze kterého byly snímky pořízeny.
  1. Prohlašujete, že k původním fotografiím a textům, které jste již vložil či vložíte do databáze, máte autorská práva k jejich užití vložením do databáze a oprávnění poskytnout licenci k vkládaným dílům třetím osobám.
  2. Udělujete Vodáckému a turistickému centru HONZA, s.r.o., právo nevýhradní časově a způsobem neomezené licence k užití vložených fotografií a textů a oprávnění udělit toto právo třetím osobám. Vodácké turistické centrum HONZA, s.r.o. není povinno licenci využít.
  3. Prohlašuje, že informace a údaje, které již vložil či vložíte do databáze jsou pravdivé a původní fotografie, které již vložil či vložíte do databáze odpovídají skutečnosti.
  4. Prohlašujete, že přijímáte plnou právní odpovědnost za nepravdivost svého prohlášení v odst. 1 a 2 a případné nároky autorů fotografií a třetích osob uplatněné z tohoto důvodu vůči Vodáckému a turistickému centru HONZA, s.r.o., uspokojíte sám přímo a nahradíte eventuální škodu a ušlý zisk.

Kliknutím na 'Souhlasím' souhlasíte z výše uvedenými pravidly ...